Logo 600 x 582

Jsme tady pro Vás od roku 2003

Mateřská škola Krmelín je od 1. 1. 2003 samostatným právním subjektem, zřizovaným Obcí Krmelín. Je jediným předškolním zařízením v obci.

Budova Mateřské školy Krmelín

Jsme trojtřídní vesnická mateřská škola s celodenním provozem a celkovou kapacitou 80 dětí.

Součástí mateřské školy je školní jídelna – výdejna. Stravu dovážíme ze školní jídelny ZŠ TGM Krmelín, příspěvkové organizace.

Naše mateřská škola je propojena s budovou Obecního úřadu a knihovnou.

Součástí mateřské školy je přilehlá školní zahrada, vybavená prolézačkami, pískovištěm, zahradním altánkem.

Vnitřní vybavení mateřské školy je moderní, s dostatečným množstvím hraček i didaktických pomůcek.

Výhodou mateřské školy je vlastní tělocvična, která slouží nejen ke cvičení, ale také jako učebna s interaktivní tabulí a prostor pro pořádání divadelních představení, besídek.

Mateřská škola sídlí v centru obce Krmelín. Tato poloha je velice výhodná nejen pro svou dostupnost pěšky, autem i autobusovou dopravou, ale také proto, že děti mají blízko na hřiště TJ Sokol, do lesa, na pastviny s koňmi, na Krmelínský kopec. Využívat můžeme také školní hřiště při ZŠ TGM Krmelín.

Společenská místnost pro aktivity s dětmi

Náš tým tvoří

Školní asistentka
Markéta Kovalová

Provoz v naší škole

Provoz mateřské školy Krmelín je od 6:00 do 17:00.

Realizace vzdělávání probíhá ve třech třídách:
•  1. třída –  „Zelená“
•  2. třída – „Žlutá“